Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat sektörü oldukça geniş kapsamlı bir faaliyet alanına sahiptir. Evden eve nakliyat hizmetlerinden tutun da ofis taşıma hizmetlerine varıncaya kadar çok sayıda farklı hizmet alanından söz etmek mümkündür. Dolayısıyla nakliyat sektörüyle ilgili akıllarda çok sayıda farklı sorunun bulunuyor olması da doğaldır. Burada nakliyat sektörüne dair geniş kapsamlı bilgilere sahip olmak beraberinde önemli kazanımları da getirecektir. Zira bu sayede tam anlamıyla talebinize uygun bir şekilde nakliyat hizmeti almanız da mümkün hale gelecektir. Özellikle nakliyat hizmetlerinin nasıl sunulduğu ve nakliyat firması tercihlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi hususlar üst düzeyde bir nakliyat hizmeti almanızı mümkün kılar. Bu durumun bilincinde yer alan firmamız alanında uzman olan personel yapısı sayesinde sizlere üst seviyede bir nakliyat hizmeti sunmak konusunda her zaman iddialı bir konumunda yer alır.

Böylece profesyonel nakliyat çözümlerini sizlerle buluşturma kabiliyetine sahip olan firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler! Nakliyat sektörünün hassas bir çalışma sürecini beraberinde getirdiğini biliyoruz. Dolayısıyla bu sürecin başarıyla tamamlanmasına yönelik akıllarda soru işaretlerin de bulunduğunun farkındayız. Firmamız nakliyat sektörüyle ilgili soru ve görüşlerinize her zaman önem verdiğinden sıkça soruların sorulara dair etkili yanıtlara da yer vermektedir. Böylece nakliyat sektörünün başarıyla yönetilmesine dair hassas bir çalışmaya imzamızı atıyoruz. Firmamız her zaman yeni nesil çözümlerin adresi konumunda yer aldığından soru ve önerilerinizi de her zaman önemsemektedir.

 
Ambalajlama Hizmetlerinde Kullandığınız Ürünler Sıfırmı ?
 

Tüketicilerin aklında her zaman yer alan soru elbette kalitedir. Kullanılan ürünlerin kalitesi ve kullanım durumu memnuniyet açısından oldukça önemli bir unsurdur. Elbette ambalajlama hizmetlerin de kullanılan ürünlerin sıfır olması gerekmektedir. Biz de ekip olarak bu hususta oldukça iddialıyız. Kullandığımız bütün ürünler elbette sıfır ve oldukça kaliteli. Eşyalarınızı bize emanet ederken gözünüz arkada kalmasın. Ambalaj sektörü sanıldığının aksine oldukça çeşitli bir hizmet dalıdır. Metal, cam, karton ve bunun gibi bir sürü alanda etkilidir. Elbette, ambalajlama yapılırken ürünün materyali baz alınmaktadır. Bunun sebebi, ambalajın önemini bir kez daha ortaya koymaktadır. Ürünlerin koruyucusu olarak nitelendirdiğimiz ambalajlar, ürünlerin kendi yüzeylerine has kaplanmasıyla zedelenmeye ya da zarar görmeye karşın koruma sağlamaktadır. İyi bir ambalajlamanın başında elbette malzemenin sıfır olması gelmektedir. Başta da belirttiğimiz üzere biz bu konuda garanti veriyoruz. Bir başka unsur ise, kullanılan ambalajın geri dönüşüme elverişli olmasıdır. Günümüz şartlarına bakıldığında ürünleri kapladığımız ambalajların, işleri bittiği zaman doğaya geri dönüş sağlaması taraftarıyız. Bu sebeplerden ötürü, firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 
Sigortalı Taşımacılık Hizmetlerinizin Kapsamı Nedir ?
 

Taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyan kişiler, bir takım çekinceler yaşar. Bunların başında da eşyalarının zarar görme ihtimali gelir. Özelikle de maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarda bu kaygı çok daha fazla yaşanır. Taşımacılık işini ciddiyetle ve profesyonel anlamda yapan bir firma ise bu konuda müşterilerini rahatlamak adına adımlar atar. Bazen kişiler anlaştıkları taşıma firmasına büyük güven duysalar dahi eşyaların zarar görmesinin önüne geçemezler. Dolayısıyla bu noktada atılacak en garanti adım sigortalı taşımacılık hizmetini seçmektir. Bu kapsamda kırılma, çizilme veya herhangi bir şekilde zarar görme ihtimaline karşı eşyalar güvence altına alınır. Bu durumların yaşanması halinde tüm masraflar sigorta kapsamında karşılanır. Sigortalı taşımacılık hizmetinin bir gereği olarak taraflar arasında sözleşme imzalanır. Bu sözleşme kapsamında da firma, taşıma süreci boyunca eşyaların her türlü sorumluluğunu almış olur. Böylece eşyalar sadece taşınmaz aynı zamanda güvenliği de sağlanır. Taşımacılık yapan her firmanın bu konsepte hizmet vermediği ise unutulmamalıdır. Bu anlamda tecrübeli firmalara yönelmekte fayda olacaktır.

 
Nakliye ve Lojistik hizmetlerini Öz mal araçlarınız ile mi gerçekleştiriyorsunuz ?
 

Bu gün hem nakliye hem de lojistik hizmetleri çok yönlü şekilde sunulur. Ülke sınırları içerisinde veya ülke sınırları dışında varlık gösterilir. Üstelik sektörde hizmet veren birçok firma da bulunur. Firmaların birçoğu kendi bünyesindeki araçlar ile hizmet vermez. Bunun yerine kiralama yolunu tercih ederler. Bir de öz mal araçlar ile hizmet edenler vardır. Bu iki başlık altında hizmet veren firmalar arasından seçim yapılacağı zaman öz mal araç kullanımı ayırt edici kıstas olabilir. Çünkü öz mal araçlar ile hizmet eden bir firma, doğrudan kendine ait olan araçlar ile hizmet ediyor demektir. Dolayısıyla hizmet almak isteyenlerin karşısında daha güvenilir, güçlü ve köklü bir firma vardır. Firma olarak direkt kendimize ait olan öz mal araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Kiralama yapılmamasından kaynaklı olarak hiçbir aracı firmaya ihtiyaç duymuyoruz. Bunun yanında araçlarımız tamamen yaptığımız işe özel olarak tasarlanmıştır. Her türlü bakım ve kontrolleri gerektiği şekilde yapılır. Bu disiplinde sürece dair herhangi bir sıkıntı yaşanma ihtimalininde önüne geçilir.

 
Depolama Sürecinde Sigorta işleyişi nedir ?
 

Evlerin veya ofislerin nakliyesi sırasında bazen de depolama hizmetine ihtiyaç duyulur. Bu kapsamda firma, müşterilerin eşyalarının geçici olarak depolar. İnsanlar bu hizmete genellikle kısa süreli bir yere gidecekleri zaman tercih ederler. Böylece kısa süre için büyük paralar harcaman eşyalarını saklayabilirler. Dolayısıyla bu kapsamda yapılan depolama kısa süreli olarak verilen bir hizmettir. Bu hizmete ihtiyaç duyan kişi öncelikle firma ile iletişime geçer. Taraflar arasında yapılan konuşmada öncelikli olarak depolama süresine karar verilir. Firma planlanan zamanda eşyaları teslim alır ve depolama alanına götürür. Depoda her müşteri için özel bölmeler mevcuttur. Eşyalar belirli aralıklarla havalandırılır. Böylece rutubet gibi olumsuz durumların yaşanması da önlenmiş olur. Müşteriler firmaya eşyalarını teslim ettikten sonra bazı çekinceler yaşayabilirler. Bunun önüne geçmek adına taraflar arasında sigorta sözleşmesi yapılır. Böylece firma depolama süreci boyunca eşyaların başına gelecek bir duruma karşı müşterisine güvence vermiş olur. Eşyalar yangın, sel, deprem gibi her türlü doğal afete karşıla da sigortalanır. Müşterilerin için ise sürece dair bir sorumluluğu yoktur.

 
Teslimat Süreleri Neye istinaden belirlenir ?
 

Taşıma hizmeti kapsamında öncelikle eşyalar mevcut adreslerinden alınır. Paketleme gibi ara işlemler yapıldıktan sonra eşyalar yola çıkar. Bu noktada mürtetlerinin akıllarına gelen öncelikli soru ise eşyaların ne kadar bir süre sonra yeni adresine ulaşacağıdır. Süre üzerinden en önemli olan etken iki ev arasındaki mesafedir. Dolayısıyla süre, bu bilgi üzerine netlik kazanır. Taşıma firması ile alınacak hizmet üzerine bir görüşme yapıldığında belirli hususlar netlik kazanır. Müşteriye bu kapsamda muhakkak teslimat süresi ile ilgilide net bilgi verilir. Teslimat süresine sadık kalınması ise oldukça önemlidir. Bu şekilde müşterilerin firmaya güven duyması sağlanmış olur. Ayrıca müşteriler sürece dair diğer işlerini de bu bilgiye istinaden planlayabilirler. Teslimat süresi belirlenirken taşıma işinin hangi kapsamda yapıldığı da çok önemlidir. Müşteriler bazen bu hizmete şehirlerarası alanda ihtiyaç duyarlar. Bazı durumlarda ise ülkeler arası taşıma hizmetine başvurulur. İki seçenek süre açısından kıyaslandığında tabi ki şehirlerarası yapılan teslimat süresi çok daha kısa olacaktır. Seçilen taşıma aracının modeli, taşıma yöntemi gibi kriterlerde yine teslimat süresini etkiler.

 
Kaç il ve ilçe de şubeniz mevcut ?
 

Firmamız Kayseri merkezli olarak hizmet sunan bir firmadır. Nakliyat sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanması noktasında profesyonel çözümler sunabilen firmamız, farklı şehirlerde de şube bulunmaktadır. Bu kapsamda İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde şubesi bulunan firmamız geniş kapsamlı bir hizmetin de merkezinde yer almaktadır. Nakliyat hizmetleri her zaman geniş kapsamlı bir şekilde sunulmak durumundadır. Bu durum hem ulusal hem de uluslararası nakliyat hizmetleri açısından geçerli bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız nakliyat hizmetlerinin geniş kapsamlı bir şekilde sunulması konusunda her zaman sorumluluk üstlenmektedir. Böylece tam da aradığınız kalite standartlarına uygun bir şekilde sizlerle üst düzeyde bir hizmet sunmaktadır. Kayseri merkezli olarak hizmet sunan firmamız, Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti sunabilmektedir. Uluslararası nakliyat çözümlerini sunabilme kabiliyetine sahip olan firmamız, alanında uzman olan personel yapısı sayesinde mükemmel bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Siz de her zaman müşteri dostu bir nakliyat hizmetiyle tanışmayı isterseniz, şubemize gitmeden internet sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Whatsapp
Selen Hanım
Selen Hanım
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?