Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık, günümüzde neredeyse tüm nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini kapsayan bir konudur. Özellikle müşteri memnuniyeti ve güven prensiplerine önem veren tüm taşımacılık firmaları sigorta ile taşımacılık yapmaktadır. Bu sayede eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmış olur. Sigortalı taşıma hizmetinin ayrıntıları firmalar arasında değişiklik göstermektedir. Kimi firma tüm eşyalara ayrı ayrı sigorta yaparken bazı firmalar ise belirli bir maddi değerin üzerinde ki eşyalara sigorta hizmeti yapmamaktadır. Bu nedenle bu hizmeti satın almak isteyen müşteriler firmalar ile iletişime geçerek detaylı bir pazar araştırması yapmalılardır. Aksi halde sonradan oluşan sorunlarda firma değil müşteri sorumlu olacaktır. Aynı şekilde sigorta poliçesi imzalanmadan önce de mutlaka detaylı bir şekilde okunmasında fayda bulunmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık

Birçok firmanın önceliği eşya güvenliğidir. Eşya güvenliği, hem yeni müşteriler üzerinde iyi bir izlenim bırakmak hem de müşteriler ile uzun yıllar boyunca çalışmak için oldukça önemlidir. Bu kapsamda en önemli hizmet ise sigortalı taşımacılık! Bu hizmet sayesinde eşyalarınız taşınırken yolsa kırılma veya kaza sonucu zarar gelmesi halinde tüm masraflar sigorta kapsamında geri ödenir.

Bu sayede müşteriler hiçbir şekilde mağdur olmazlar. Özellikle Kayseri evden eve nakliyat firmaları sadece ev taşımacılığı için değil tüm taşımacılık türlerinde sigorta hizmeti vermektedir. Bu uygulama aslında eşyalar ile ilgili tüm mesuliyeti firmanın kabul etmesidir. Durum böyle olunca firmalar eşyaları kendi eşyalarıymış gibi özenerek taşımaktadır. Bu nedenle gerekli sebepler yüzenden taşınmak zorunda kalan insanlar bu kriteri göz ardı etmeden taşımacılık firmaları ile iletişime geçmesinde büyük fayda vardır.

Sigortalı taşımacılık yapan firmalar aynı zamanda sigortaya ek bir de yazılı bir sözleşme yapmaktadırlar. Bu hizmeti tüm firmalar yapmasa da genellikle çoğu yapmaktadır. Bu sayede sadece eşyalarınız değil çekindiğiniz konularda da yazılı sözleşme sayesinde güvence altına alınır.

Kayseri Sigortalı Taşımacılık Fiyatları

Kayseri ili hem öğrenci nüfusunun fazla olduğu hem de iş fırsatlarının çok olduğu bir ildir. Durum böyle olunca insanlar çeşitli nedenlerde bu ile taşınmaktadırlar. Bunun neticesinde ise Kayseri ilinde birçok taşımacılık faaliyeti yürüten firmalar açılmıştır. Bu firmaların çok büyük bir kısmı da sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir.

Kayseri sigortalı taşımacılık fiyatları genel olarak firmadan firmaya değişmektedir. Fiyatları etkileyen en önemli unsur yol mesafesidir. Taşınacak mesafe ne kadar fazla ise sigortalı taşımacılık fiyatları da o oranda yüksek olacaktır. Ayrıca fiyatları etkileyen başka bir unsur ise kullanılan güvenlik sistemleridir. Kayseri ilinde Kayseri asansörlü nakliyat firmaları bu kapsamda oldukça gelişmiştir.

Bu hizmetler aslında asansör ve merdiven olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilmektedir. Bazı firmalar bu hizmeti ücretiz olarak sunmakla birlikte bazı firmalar ise belirli bir fiyat karşılığında bu hizmeti vermektedirler. Fiyatları belirleyen son kısım ise paketlemedir. Sigortalı taşımacılık hizmetinde birçok paketleme türü kullanılmaktadır. Son yıllarda ise özel mat filmli paketlemeler kullanılmaya başlanmıştır. Bu paketleme türü maliyeti yüksek olduğu için müşteri isteği üzerine belirli bir ek fiyat ödemesi yapılması durumunda kullanılmaktadır.

Kayseri Sigortalı Taşımacılık Firmaları

Kayseri ilinde son yıllarda Kayseri sigortalı taşımacılık firmaları sayısı oldukça artış göstermiştir. Bu firmalar genellikle yurt içi taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda şehirler arası ve şehir içi hizmet vermektedirler. Genellikle Kayseri ev taşıma hizmeti ile popülerlik kazanmış olsalar da çok daha farklı sigortalı hizmetler vermektedirler.

Bu hizmetlerden bazıları şu şekildedir; hastane taşınması, okul taşınması, ofis taşınması ve fabrika taşınması. Tüm bu hizmetler sigortalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca bu firmaların en büyük ortak noktası güven ve müşteri memnuniyetidir. Bu kapsamda eşya güvenliğine çok fazla önem vermektedir. Genellikle eşya taşınması işleminden bir gün önce müşterinin evine firma tarafından görevlendirilen sigorta yetkilileri gelirler.

Burada tüm eşyaların maddi değerleri hesaplanır ve sigorta işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca eşya güvenliğinin sağlanması için ek olarak merdiven sistemi ile taşıma yapılır. Bu sistem sayesinde eşyaların elden düşmesi veya bir yere çarpıp zarar görmesi gibi olayların önüne geçilmiş olur. Kayseri ilinde ki taşımacılık firmalarının sunduğu birçok ek hizmette bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ayrı taşıma özelliğidir.

Kayseri Sigortalı Taşımacılık Ücretleri

Taşımacılık sektörü oldukça zor ve zahmetli bir hizmet dalıdır. Kayseri sigortalı taşımacılık ücretleri belirli hizmetlerin satın alınmasıyla netleşmektedir. Her firmanın bu kapsamda sunduğu ek hizmetler bulunmaktadır. Örneğin genellikle sigorta işlemleri firma tarafından görevlendirilen ya da firma anlaştığı bir sigorta şirketi ile beraber yapılmaktadır. Bu hizmette firmalar müşterilerinden herhangi bir ücret talep etmezler.

Ancak bazı firmalar sigorta şirketini görevlendirdiler ancak ücreti müşterinin ödemesini isterler. Bu durumda taşımacılık hizmetinin ücretinin artmasına sebebiyet vermektedir. Ücretleri değiştiren başka bir unsur ise özel eşya sözleşmesidir. Müşteriler maddi veya manevi değeri yüksek olan eşyalarını ek bir araç ile özel olarak taşıyabilirler. Tabi ki bu durumda ek hizmetlerin içine girmekte olup ek bir ücret ödemesi yapılması sonucunda gerçekleştirilmektedir.

Bir başka ücretleri değiştiren hizmet ise raporlamadır. Bu hizmeti satın aldığınız takdirde taşınan eşyalarınızın anlık görüntüsü ile beraber rapor alırsınız. Bu sayede müşteri müsait olamayıp taşınmaya katılamasa bile hangi eşyasının taşınıp taşınmadığını öğrenebilmektedir. Tüm bu hizmetler firmadan firmaya değişiklik gösterdiğini de unutmamak gereklidir.

Kayseri Sigortalı Taşımacılık Şirketi

Taşınmak isteyen her müşteri kusursuz ve eşyalarının zarar görmeden taşınmasını isterler. Kayseri sigortalı taşımacılık şirketi ile eşyalarınız yüzde 100 güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşınmaktadır. Bu taşımacılık şirketi diğer taşımacılık şirketlerine göre sigortalama işleminde eşya seçmezler. Kimi firmalar 200 binin üzerinde eşya sigortasını kabul etmezler. Ancak bu şirket evde bulunan her eşyayı sigortaya dahil etmektedirler.

Bu sebeplerden dolayı oldukça güvenilir bir hizmet veren şirkettir. Aynı zamanda samimi bir şirket olmasıyla da bilinmektedirler. Aklınıza takılan her soru için çekinmeden insan kaynaklarını arayabilir ve danışmanlık alabilirsiniz. Oldukça samimi ve içten bir insan kaynaklarının olması yaptıkları işe ve müşteri memnuniyetine ne kadar çok önem verdiklerini de göstermektedir. Bu şirketin taşımacılık süreci, sigorta ve sözleşmeler dışında yaklaşık 5 iş günü kadar sürmektedir.

Bu tamamen eşya sayısına ev büyüklüğüne ve yol uzaklığına bağlıdır. Ayrıca günümüzün en büyük sorunu olan salgın hastalık nedeniyle bu şirket, tüm sağlık tedbirlerini alarak çalışmaktadır. Bu kapsamda özel maskeler ve paketlemeler yapılmakta olup aynı zamanda taşınma öncesinde araç dezenfektesi de yapılmaktadır.

10.665
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MMT LOJİSTİK DEPOLAMA LTD.ŞTİ.
MMT LOJİSTİK DEPOLAMA LTD.ŞTİ.
Merhaba
Kayseri evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri hakkında Size nasıl yardımcı olabiliriz?