0352 231 10 04 - 0532 155 66 04 - 0532 728 06 94

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

KAYSERİ EVDEN EVE NAKLİYAT | HAKKIMIZDA

Evden eve nakliyat entegre hizmet anlayışı doğrultusunda kuruldu, kendine ait araç ve ileri teknolojik çok özel ekipmanları ile, Kayseri evden eve nakliyat sektöründe,büyük kamyon ve kamyonetten oluşan sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve şehir içi-şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt içi taşımacılığında nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Gücümüzü, taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere cevap vermekteyiz. Bu doğrultu da, evden eve nakliyat her gün artan bir potansiyel ile Türkiye genelinde, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktadır. Sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uymak genel prensibimizdir.

Msb Evden Eve Nakliyat 1985 yılından bugüne Kayseri ili ve ilçesinden tüm illere ve ilçelere nakliye hizmeti vermektedir. Yılların verdigi tecrübe ile birçok başarılı işe imza atmış bulunmaktayız.Msb Nakliyat uzman kodrosu ve üçretsiz ekspertizimiz ile siz degerli müşterilerimizi memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır müşteri memnuniyeti bizin tek amaçımız.Ülkemizde nakliye işi yapan birçok sektör ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz " Nakliye Hizmeti " ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci bir personel olmuştur.Nakliyatişinde önemli bir unsurda ambalajlamadır kullandıgımız kaliteli ambalaj ürünleri sayesinde değerli eşyalarınıza hiç bir hasar vermeden nakliye işimizi tamamlarız.Geniş araç filomuz ile sizlere en uygun araçlarımızı şeçerve tek seferde aşyalarınızı taşırız.Kaliteli bir hizmet istiyorsanız Msb Evden Eve Nakliyatı tecih etmelisiniz.
Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır.

EVDEN EVE, ŞEHİRİÇİ, ŞEHİRLER ARASI, SİGORTALI ve GÜVENLİ, BÜRODAN BÜROYA, UZMAN KADROMUZLA, EMNİYETLİ, AMBALAJLAMA VE NAKLİYE;
Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.
Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de EVDEN EVE NAKLİYAT olarak firmamız tarafından başlatılmasıdır. Firmamız çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır.