0352 231 10 04 - 0532 155 66 04 - 0532 728 06 94

Sosyal Medyada Biz}

Kayseri Banka Taşımacılığı

MSB Nakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı banka taşımacılığında da göstererek banka taşımacılığında Kayseri’de sektörün lider firması olmuştur. Çalışmaya ilk olarak ekspertimizin bankanızı ziyaret etmeyi ve çalışma yapılacak alanı detaylıca analiz etmesi ile başlıyoruz. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Teklifimiz ve sizin onaylamanız sonucunda anlaşma sağlanır. Bankanızın taşınacağı gün nakliyat ile alakalı tüm soru, sorun, istek vs. durumlarla elemanlarımız ilgilenmektedir.

Banka taşımacılığı hizmetimiz adım adım şöyle işlemektedir:
– Banka Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
– Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;
– Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni bankadaki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
– Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
– Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
– Büro eşyalarınız yeni ofisinizde Departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
– Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
– Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

Tüm bu güvenli hizmete rağmen MSB Nakliyat tedbiri elden bırakmayarak taşınan bankayı talepleri doğrultusunda sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan banka MSB Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından teslim edilecektir.


Anadolu Yakası Tel : 0216 464 0711 - 12  -  Avrupa Yakası Tel0212 273 2 555  Şirket Gsm No: 0532 632 44 12 
E-Mail : info@yildirimnakliyat.com
Adres : Kocayol Caddesi İbrahim Ağa Sokak No:14 Üst Bostancı - Kadıköy / İSTANBUL